30 - letnica vrtca

8. maja 1993 je potekala slavnostna otvoritev in blagoslov enega prvih zasebnih vrtcev v samostojni Sloveniji: vrtca Dominik Savio Karitas Domžale.

Danes, 30 let kasneje, se spominjamo začetkov našega vrtca in se veselimo prehojene poti. Osredni dogodek ob tem jubileju je bila zahvalna sveta maša v nedeljo 7.maja. 

Pri pripravi dogodkov so sodelovali zaposleni, otroci ter starši trenutno vključenih otrok. Povabilu pa so se rade odzvale tudi posamezne družine, katerih otroci so vrtec že davno prerasli. Skupaj smo pripravili muzikalično uprizoritev nastanka in razvoja našega vrtca ter življenjske zgodbe našega zavetnika, sv. Dominik Savia. 

Celoten dogodek je objavljen na spletnem portalu Domžalec.si in si ga lahko ogledate na https://www.youtube.com/watch?v=h45PTxtF2bY.