Revija dekanijskih otroških pevskih zborov

V nedeljo, 20. 11. 2022, na praznik Kristusa Kralja, je v župnijski cerkvi v Dobu potekala revija dekanijskih otroških pevskih zborov. Na povabilo k sodelovanju s strani organistov domžalske dekanije smo se odzvali tudi v našem vrtcu. Nastopili so otroci iz skupin Lučke in Zvončki z dvema pesmima: Naš vrtec smo mi (neznan avtor) in Peter, Jakob, Janez (neznan avtor). Na nastop sta otroke pripravljali vzgojiteljici Barbara in Ana. Otroci so s svojim nastopom pokazali, da sta glasba in petje v našem vrtcu doma, saj veliko prepevamo, se učimo različnih pesmi, s sodelovanjem na prireditvah pa se učimo tudi nastopanja. Po končanem nastopu so naši nastopajoči poželi velik aplavz, ki je vsem dal spodbudo in pogum za naprej, da se bomo še naprej trudili s pesmijo razveseljevati sebe in ljudi okoli nas.

Več o reviji si lahko preberete ali ogledate posnetek na spletni strani: https://domzalec.si/kultura/prireditve-kultura/pri-svetem-martinu-v-dobu-gostili-dekanijsko-revijo-otroskih-pevskih-zborov/